Чи використовуєте ви ВСІ можливості для пошуку роботи?

Припустимо, що робота вам потрібна якомога швидше. Тому для пошуку ви повинні використовувати якомога більше каналів. Пройдіться по кожному пункту нашої статті і перевірте - чи всі можливості ви використовуєте, або щось упущено з уваги.

Резюме

● У вас свіже резюме. У ньому тільки актуальна інформація. Місця роботи вказані в зворотному хронологічному порядку (починаючи з нинішньої або останньої роботи).

● Те, як ваша професія позначена в резюме (це вказується на самому початку, як заголовок) відповідає вакансії, на яку ви резюме надсилаєте.

● У вашому резюме зазначена мета пошуку (не обов'язково, але дуже бажано).

● У вашого резюме є свіже фото: офіційне, ділове, майже як на паспорт (можна трохи більш товариське).

● Ваше резюме добре структуроване, розбите на окремі блоки. Його легко переглядати і читати. Воно не перевантажене прийомами форматування: списками, курсивом і жирним шрифтом шрифту - все в міру.

● У резюме зроблений наголос не на ваші обов'язки, а на досягнення. Бажано підтвердження досягнень фактами і цифрами (якщо ваша професія це передбачає).

● У резюме є ваша контактна інформація. За вказаним телефоном (-нами) ви доступні кожного буднього дня в робочий час. У вас є можливість перевіряти електронну пошту двічі на день, вранці і в другій половині дня.

Супровідний лист

● Ви надсилаєте резюме з супровідним листом. У ньому ви обов'язково зазначаєте мотиви, через які вам цікава ця вакансія. Пишете про те, чим ви можете бути корисні роботодавцю, і чому він виграє, якщо віддасть перевагу саме вам.

Рекомендації

● За необхідності ви готові надати роботодавцеві рекомендації від колишніх керівників. У вас готовий список рекомендувачів. Від рекомендувачів отримано попередню згоду, що ви можете надати їхні контакти роботодавця.

Спілкування з роботодавцем

● Ви не пропускаєте телефонні дзвінки. Якщо дзвінок пропущений, телефонуємо один одному самі, не чекаєте, поки роботодавець зв'яжеться з вами.

● Після відправки резюме телефонуйте роботодавцю і засвідчується, що ваше резюме отримано.

● Якщо вам незручно говорити з роботодавцем в даний момент (ви зайняті, навколо шумно або багато сторонніх людей), приносите вибачення, пояснюєте, чому говорити незручно і просите про перенесення розмови. Домовляєтеся про обопільно зручний час.

● З роботодавцем спілкуєтеся дружелюбно, шанобливо і зібрано. Утримуєтеся від фраз на зразок: «Як-як називається ваша компанія? Я вже не пам'ятаю, куди надсилав резюме...»

Канали пошуку

● У вас розміщено резюме на декількох великих сайтах з працевлаштування.

● У вас оформлена ПЕРЕДПЛАТА мінімум на 5 розсилок сайтів з працевлаштування. Ви уважно їх переглядаєте кожного дня. На цікаві вакансії відправляєте резюме негайно.

● Ви В РУЧНОМУ РЕЖИМІ переглядаєте вакансії на сайтах з працевлаштування. На вакансії, що зацікавили, надсилаєте резюме негайно.

● Ваші знайомі та друзі проінформовані про те, що ви шукаєте нову роботу.

● Ви розмістили в своїх акаунтах в соціальних мережах, що вам потрібна нова робота (і ви вказали зразкові орієнтири, що саме вам потрібно).

Загальний настрій

● Ви впевнені в собі і знаєте, що гідні гарної роботи.

● Перед пошуками роботи ви відпочили, підтягнули хвости, у вас немає відчуття незавершених справ.

● Ви приділяєте час і іншим заняттям, крім пошуків (працюєте, вчитеся, підвищуєте кваліфікацію, займаєтеся спортом, приділяєте час хобі тощо).


http://blog.trud.com/

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад