Якщо ви запізнилися на співбесіду
Запізнення - така неприємна штука, яка відразу може зіпсувати враження про вас. Варто одного разу запізнитися на важливу зустріч, і все, ваша репутація підмочена! Непунктуальність - може стати синонімом ненадійності, тому треба уникнути цієї помилки. Але іноді обставини виявляються сильнішими бажання потрапити на співбесіду вчасно. Що робити, якщо ви не встигаєте приїхати на співбесіду?
Непередбачених причин для запізнення може бути безліч: застрягли в ліфті, затори на дорозі, загублені ключі тощо. Багато факторів не піддаються контролю, як би ретельно ми все не планували. Щоб запізнення автоматично не перетворилося на відмову, потрібно обов'язково попередити про це керівника, менеджера з персоналу або іншого представника компанії, з яким у вас призначена зустріч. При цьому ви можете домовитися, як краще вчинити - змінити час зустрічі або ж перенести її на інший день.
У жодному разі не залишайте своє запізнення без попередження чи коментарів - в цьому випадку ви виглядатимете безвідповідальним, і роботодавець буде заочно налаштований проти вас. Тому, якщо у вас не було можливості повідомити менеджеру з персоналу, що ви затримуєтеся, слід вибачитися та пояснити причину, навіть якщо вам не зададуть цього питання в прямій формі.
Якщо ви все зробите коректно, то проблеми виникнути не повинні. Таким чином ви продемонструєте свою зацікавленість у посаді та повагу до роботи і часу роботодавця.
Звичайно, краще постаратися не спізнюватися, але неможливо передбачити все. Тому потрібно максимально знизити цю ймовірність.
Не забувайте заздалегідь вирішити, що ви одягнете, щоб ваша улюблена сорочка раптово не виявилася з плямою.
Ретельно вивчіть місце співбесіди - де саме розташований офіс, як до нього найкраще дістатися, скільки на це потрібно часу. З'ясуйте, яким транспортом можна скористатися, де і як при потребі зробити пересадку, порахуйте, на всякий випадок, яку суму ви повинні витратити на проїзд. Смішно буде, якщо вам не вистачить грошей на якийсь квиток. Якщо у вас є можливість, то пройдіть маршрут до місця призначення заздалегідь, тоді ви точно будете знати, які труднощі можуть виникнути в дорозі та скільки часу вам знадобиться для прибуття на місце зустрічі. Якщо ви поїдете на своєму автомобілі, то потрібно наперед дізнатися, де місце паркування.
Не беріться за якусь справу перед зустріччю, якщо не впевнені, що зможете впоратися з нею вчасно.
Завжди додавайте трохи часу на проблеми з транспортом і потенційні проблеми в дорозі - краще прогулятися зайві 20-30 хвилин біля офісу компанії перед співбесідою, ніж спізнитися.
Бувають і зворотні ситуації - ви приходите вчасно, а ось роботодавець спізнюється або ж не може знайти на вас час. Усі ми люди, і всі можемо опинитися в полоні обставин. Якщо у вас щільний графік або слідом буде ще одна співбесіда, то потрібно вирішити наскільки важлива для вас саме ця вакансія. І в залежності від цього, продовжити очікувати співбесіду чи на місці перенести її на інший час або день.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
6326
5229
234
8
241
9
421
91
235
7
Робота в Володарськ-Волинському
247
7
241
7
402
80
268
20
227
5
230
6
268
31
226
5
342
58
246
17
230
6
236
5
248
11
231
10
226
5
225
5
240
5
232
0
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Житомирі складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 20750 грн.
Jobs.zt.ua
- 8320 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...