9 ознак лідера, який залучає
Коли співробітник влаштовується в компанію, він натхнений новою посадою, цікавою роботою, можливо, підвищенням (адже при кадрових перестановках ми найчастіше спостерігаємо зростання), у нього є внутрішня мотивація і емоційний підйом. Але поступово, день за днем, місяць за місяцем, лояльність, запал менеджерів починає згасати. Як зазначають дослідники The Be st Employers Study, у кращих організаціях рівень залученості знижується на 10%, з 91% до 81%. У звичайних підприємствах він може зменшиться майже наполовину, до 54%. Одночасно можна спостерігати зниження загального рівня залученості всередині компаній від вищої ланки до нижчої.
Залучення персоналу як явище - це різновид відносин між персоналом і наймачем, коли співробітник говорить про організацію в позитивному ключі з колегами, рекомендує її як гарного роботодавця друзям, також радить її продукцію оточуючим. Залучення - це можливість залишатися з компанією в добрих відносинах і надалі, планувати «спільне» майбутнє.
Залучення - це спосіб для працівників повертати компанії всі витрачені на них кошти та ресурси своєю лояльністю. Співробітники, які активно беруть участь у житті організації, є прямодушними та відкритими, готові робити не тільки те, що їм належить за регламентом, а й понад те. Вони раді будь-якій нагоди проявити себе, з легкістю згодні докласти додаткових зусиль для досягнення не лише особистого успіху, але всього підприємства.
Код ДНК лідера, який залучає
Готові залучати інших менеджери:
1. «Налаштовані» на людей. Знають свою команду, мотивацію кожного учасника. Політика відкритих дверей і безупинний доступ для вирішення складних ситуацій.
2. Подають приклад іншим ефективною роботою. Допомагають іншим співробітникам, займаються їх навчанням.
3. Спонукають персонал зростати. Самі ставлять високі цілі, а також допомагають іншим повірити в досяжність їхніх глобальних і грандіозних задумів.
4. Зіставляють сильні сторони команди з можливостями для компанії. Вони знають напевно, хто з працівників здатний впоратися з тим чи іншим складним проектом.
5. Просувають двосторонню комунікацію. Готові вислухати іншу думку, спонукають персонал вступати в спілкування з компанією.
6. Роблять те, що обіцяли.
7. Створюють «командний дух». Святкують загальні успіхи, нехай навіть дуже незначні на перший погляд, спільно з персоналом.
8. «Тримають руку на пульсі» колективу. Стежать за взаєминами в команді, готові запобігти будь-яким конфліктам, відреагувати на прохання та невдоволення.
9. Уважні до інших і одночасно впевнені у власних силах. Вони допомагають, піклуються про колектив, підтримують, вислуховують скарги, вирішують проблеми, але разом з тим залишаються самодостатніми і готові впоратися з усім самостійно.
Магдалена Важібок, керівник дослідження The Best Employers Study в Центральній і Східній Європі, Aon Hewitt: «Як розпізнати лідера, який залучає? Добре для початку подивитися на команду менеджерів. Щоб виявити лідера, зверніть увагу на бізнес-результати співробітників. Потім, коли ви визначите коло менеджерів, найуспішніших в команді, вам слід знайти серед них тих, які дійсно можуть постійно стимулювати колектив до ефективної роботи. Вам також потрібні ті співробітники, що взаємодіють з клієнтами організації, мають з ними гарні стосунки. Подивіться на цих людей, поговоріть, постарайтеся визначити, що вони роблять по-іншому, щоб домагатися кращих результатів. ДНК лідера, який залучає - щось на зразок контрольного списку, щоб побачити, хто у вашій команді може бути такою ланкою. Це також спосіб знайти специфічні заходи для того, щоб підвищити залученість персоналу.
Розмір організації не має значення. Якщо в компанії лише п'ять співробітників, необхідно в тій самій мірі займатися залученням, мотивацією кадрів. Мабуть, у великих організаціях навіть складніше бути лідером, який залучає, тому що ви не відчуваєте стількох можливостей для прийняття рішень, і ви також дієте з оглядкою на керівництво. Тому я думаю, в невеликих компаніях виступати ланкою, яка залуає, навіть легше».
Джерело: http://www.e-xecutive.ru/
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
6326
5229
234
8
241
9
421
91
235
7
Робота в Володарськ-Волинському
247
7
241
7
402
80
268
20
227
5
230
6
268
31
226
5
342
58
246
17
230
6
236
5
248
11
231
10
226
5
225
5
240
5
232
0
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Житомирі складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 20750 грн.
Jobs.zt.ua
- 8320 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...