Як врятувати жахливий ранок
Як виправити жахливий ранок і зробити так, щоб він не перетворився на жахливий день?
Переведіть дух
Починати робочий день не рекомендується у стані афекту, це може призвести до невиправних наслідків – сварок з колегами, неготовності зосередитися на тому процесі, який почали.
Тому, перш ніж стати до роботи, радимо розслабитися й абстрагуватися від жахіть минулого ранку. Навіть якщо через ланцюжок невдач ви вже прибули на роботу із запізненням, постарайтеся приділити 10 хвилин тому, щоб відсапатися.
У цей час можна просто тихенько посидіти, випити чашку чаю, кави та послухати приємну музику. А коли відчуття нервового напруження залишить вас і думки проясняться, сміливо беріться за справу.
Поскаржтеся
Ця порада може здатися дивною, адже ви вже дорослий і ходите на роботу, а не до дитячого садочка. Однак накопичувати в собі негативні емоції – теж не діло. Тому не соромтеся і розкажіть колегам подробиці свого невдалого ранку.
Швидше за все, співробітники теж захочуть поділитися тим, що довелося пережити їм. Уважно їх вислухайте, як вони слухали вас, і обидві сторони лишаться задоволеними.
Цікаво, що коли ми розповідаємо про свої невдачі, вони втрачають важливість і навіть стають смішними. А сміх – найкращий помічник в будь-якій ситуації.
Прискорьте ендорфіни
Починати день із зіпсованого настрою не годиться. Тому терміново покращуйте свій емоційний стан і пришпорте мозок, щоб він почав виробляти «гормон щастя» – ендорфін.
Зробити це дуже просто:
-
за допомогою їжі. Солодощі, особливо чорний шоколад і мед, сприяють виробленню ендорфінів;
-
використовуючи фізичні навантаження – якщо початок майже кожного дня вам здається жахливим, спробуйте провести ранок в спортзалі. Викид адреналіну, який відбувається під час занять спортом, змушує мозок виробляти більше «гормону щастя»;
-
похваливши себе. Часто організм виробляє ці гормони в винагороду за якусь справу, завершений процес. Тому якщо ви будете сприймати жахливий ранок як випробування, яке вам вдалося пройти, мозок одразу ж винагородить вас дозою радості.
Впорядкуйте думки
Всі хвилювання, яких ви зазнали сьогодні, потрібно залишити в минулому. Сконцентруйтеся. Почніть зі складання списку важливих справ, їх обговорення з колегами, перегляду електронної пошти та календаря із запланованими зустрічами. Усвідомте, чим конкретно ви будете займатися сьогодні, розплануйте робочий час і вперед – до успішного дня, який не зможе зіпсувати навіть найжахливіший ранок.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
6325
5229
234
8
241
9
421
91
235
7
Робота в Володарськ-Волинському
247
7
241
7
402
80
268
20
227
5
230
6
268
31
226
5
342
58
246
17
230
6
236
5
248
11
231
10
226
5
225
5
240
5
232
0
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Житомирі складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 26500 грн.
Jobs.zt.ua
- 8320 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...