Сім ознак невдалого інвестування
У процесі інвестування дуже важливо знати, як не втратити гроші.
Експерт з управління приватними капіталами Бен Карлсон виділяє прості, але ефективні принципи, які однаково актуальні для будь-якого інвестиційного плану.
Хороші інвестори знають, як дотримуватися правильного шляху. Це зовсім не означає, що кожне ваше рішення в якості інвестора буде правильним, цього досягти нереально. Але навчитися приймати правильні рішення з мінімумом помилок цілком реально. І тоді ймовірність успіху буде набагато вищою.
Інвестування видається досить простою річчю, але насправді це не так. Як відзначає Бен Карлсон, інвестори систематично роблять одні й ті ж помилки. Business Insider наводить сім основних помилок, яких варто побоюватися новачкам.
1. Бажання швидко розбагатіти
Новачки вважають, що фондовий ринок, як казино. Того, хто буквально відразу досяг успіху, можна сміливо називати щасливчиком. Але варто ігнорувати будь-кого, хто розповідає, як швидко та добре може досягти успіху. Якщо й існують секрети, як можна зробити все швидко й добре, то, швидше за все, їх будуть тримати у секреті.
2. Інвестування без письмового плану
Письмовий договір є своєрідною гарантією. Іноді виникають ситуації, коли інвестування втрачає сенс і необхідно повернути гроші.
3. Не думати про себе
Іноді натовп виявляється правим. Але кожен фінансовий міхур був спровокований саме групою людей, які вважають, що вартість активів буде весь час зростати. І коли натовп починає діяти неправильно, це може призвести до катастрофи.
4. Орієнтація на короткострокові перспективи
Тільки в новинах про геополітичні процеси все може відбуватися оперативно. Все, що відбувається в конкретний момент, найчастіше залежить від конкретних людей. Іноді дуже важко сказати, що і чому відбувається саме сьогодні.
5. Зосередженість на речах, які не можете контролювати
Ви можете тримати під контролем розподіл активів, зберігати витрати на низькому рівні, а ось тримати під контролем ризики – дуже важко. Головне – розуміти, що в будь-якому випадку вони є.
6. Тримати ринок під контролем
Не потрібно звинувачувати когось у власних помилках. Потрібно розуміти, що далеко не кожна угода стане успішною. Якщо й почнуть виникати проблеми, то їх суть не в самому ринку, а в людях. Потрібно вчитися на власних помилках і бути максимально відповідальним за свої дії.
7. Бути занадто самовпевненим
Самовпевненість є найбільшим руйнівником на планеті. Це також стосується і прогнозів. Саме тому важливо всі свої дії піддавати критиці, адже в будь-який момент щось може піти не так. Ви повинні бути готовими до будь-якого повороту подій. Тоді ви зможете приймати альтернативні рішення, які допоможуть досягти результатів.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
6325
5229
234
8
241
9
421
91
235
7
Робота в Володарськ-Волинському
247
7
241
7
402
80
268
20
227
5
230
6
268
31
226
5
342
58
246
17
230
6
236
5
248
11
231
10
226
5
225
5
240
5
232
0
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Житомирі складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 26500 грн.
Jobs.zt.ua
- 8320 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...