Кожен п'ятий українець успішно домовляється про кращі умови роботи, ніж було описано у вакансії

Віддаленість робочого місця від будинку, соцпакет, корпоративна культура, графік роботи, зарплата, бонуси - кожна робота унікальна по-своєму. Але що робити, якщо вакансія в цілому вам підходить, але деякі пункти залишають бажати кращого? А можливо варто завжди намагатися добиватися кращих умов? Work.ua вирішив дізнатися, чи вдавалося українцям успішно домовлятися про кращі умови роботи, ніж спочатку було вказано в оголошенні про вакансію.
Згідно з опитуванням Work.ua, 33% кандидатів навпаки стикалися з тим, що умови виявлялися навіть гіршими, ніж було вказано в оголошенні. Чверть опитаних (25,2%) не робили спроб домовитися з роботодавцем. Не дивлячись на спроби домовитися про кращі умови, роботодавці не йшли на зустріч претендентів в 23,9% випадків, залишаючи умови роботи на тому ж рівні, що і був вказаний в описі вакансії. Проте 17,9% кандидатів вдавалося домогтися поліпшення умов роботи в процесі працевлаштування.
Опитування проводилося в соціальних мережах з 25 березня по 1 квітня 2014 року. У ньому взяло участь 230 респондентів з України.
Не дивлячись на те, що відсоток кандидатів, яким вдалося домовитися про кращі умови роботи, виглядає не дуже переконливо, він свідчить про те, що це можливо. Гарна самопрезентація, правильно зроблені акценти на ваших досягненнях і досвіді, пунктуальність і в цілому гарна підготовка до співбесіди допоможуть позиціонувати себе професіоналом, який буде цінним для компанії.

www.ubr.ua

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад