Що мотивує українців працювати продуктивно?

Працювати цілий день однаково продуктивно може хіба що робот, але не людина. Проте третина респондентів, що взяли участь в опитуванні порталу rabota.ua, стверджує, що їм вдалося осягнути науку правильного розподілу часу і зусиль та організувати себе так, щоб продуктивно працювати впродовж усього робочого дня і всього робочого тижня.

На запитання про те, що ж дозволяє українцям-трудоголікам постійно зберігати високий рівень працездатності, вони відповідають, що це відповідальність за власну діяльність (53%), великі обсяги роботи (36%) і мотивуюча заробітна плата (24%).

Для тих, кому, незважаючи ні на що, не вдається однаково продуктивно працювати впродовж усього робочого дня і всього робочого тижня, найбільш продуктивними є вранішні години з 9 до 11. Третина українців може налаштуватися на серйозний лад до обіднього часу і трохи пізніше. Досить велика кількість «сов», тобто тих, хто досягає найвищої робочої активності до вечора – так 26% беруться за найскладніші доручення до восьмої вечора, а 20% невтомні і до дванадцятої ночі. Найменш зібраними українці бувають рано вранці, з 6 до 8.

Цікаво, що, відповідаючи на запитання про найбільш завантажені дні тижня, українці не підтвердили існуючий стереотип «Понеділок – важкий день». На цей день відповідальну роботу планують лише 17% опитаних, тоді як на вівторок – 53%, на середу – 44%, а на четвер – 30%. Щодо п'ятничної завантаженості, то тут прогнози виправдалися, і цей день заслужено може називатися найлегшим днем робочого тижня – на нього відповідальну роботу планують лише 9% українців.

Відповіді на запитання про те, які дні українці завантажують по мінімуму, є ще більш разючими, якщо середину тижня намагаються не завантажувати близько 5% опитаних, то понеділок і п'ятницю – 50% і 59% відповідно. Для тих же, хто працює в суботу, цей день не менш легкий – третина українців мінімально його завантажують.

Різноманітними виявилися відповіді українців на запитання про те, коли ж краще звертатися з проханнями і пропозиціями до начальства. Спираючись на власний досвід, чверть українців заявили, що вважають за краще звертатися до керівництва компанії з ініціативами як в першій, так і в другій половині дня, але мало хто ризикне звернутися до шефа з проханням з раннього ранку або обідньої пори (лише 7%).

Щодо планування нарад і відповідальних зустрічей, то тут українці більш одностайні – їх досвід засвідчує, що найвдаліший час дня – перша його половину (63%), а на кінець робочого дня таку частину роботи відкладають лише 2% опитаних.

www.hrliga.com

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад