48% українців отримують зарплату менше обіцяної на співбесіді

З майже 2000 респондентів з усіх куточків нашої батьківщини, які взяли участь у дослідженні, 48% заявили, що за фактом вони отримують зарплату менше, ніж обумовлювалося на співбесіді.
В цілому логічно, що питання зарплати піднімається в більшості випадків відразу на етапі співбесіди. 23% українців обговорюють цю тему на співбесіді з менеджером по персоналу, 31% обговорюють передбачувану суму з керівником відділу. І більшість українців, а саме 42% від загальної чисельності наших респондентів, свій майбутній оклад обумовлюють у бесіді з керівником компанії. Лише 3% не обговорювали грошове питання на співбесіді.
Працевлаштувавшись і пропрацювавши деякий час в компанії, у співробітника виникає можливість співвіднести розмір виплачуваного йому окладу з тими знаннями й уміннями, які він застосовує на своєму робочому місці. Так, 43% українців знаходять свій оклад цілком адекватним докладеним зусиллям. Трохи менша кількість наших респондентів (40%) вважають свою зарплату швидше негідною докладеним на робочому місці умінням, а 13% українців украй незадоволені своїм окладом. Лише 4% українців повідомили, що їхня зарплата більш ніж гідна тих знань і вмінь, які вони застосовують для виконання робочих обов'язків.
Трохи менше половини респондентів на ділі стикаються з окладом дещо меншим, ніж обіцялося на співбесіді. Радує, що 42% українців зазначають, що за фактом все ж отримують обіцяну на співбесіді суму. А 9% опитаних навіть можуть похвалитися тим, що їх реальний оклад перевищує обговорювану на співбесіді суму.
У 53% випадків оклад настільки щасливих у минулому шукачів, а нині співробітників, виявляється на 10-25% вище обіцяної суми.
Що ж стосується ошуканих в очікуванні українців, то зарплата 42% опитаних виявилася меншою на 10-25%. А для 14% українців реальний оклад деколи відрізняється від обіцяного вдвічі і більше.
А ось наступне питання показало, що українці – є дуже терпимим народом. І в даному випадку не можна сказати, що це добре. Майже 50% ошуканих претендентів продовжують працювати за менші гроші. 44% респондентів віддали перевагу звільненню і лише 7% домоглися обіцяного на співбесіді окладу.
Дане дослідження було проведено порталом rabota.ua. Вибірка склала 1938 респондентів з усієї України, на основі бази користувачів порталу rabota.ua.

rabota.ua

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад